Tak bardzo chciała zaimponować swojemu chłopakowi, że gdy ten przychodził do sklepu, sprzedawała mu towar warty 1.000 złotych za jedyne 3 złote. Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 21-letnią Katarzynę P.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Tak bardzo chciała zaimponować swojemu chłopakowi, że gdy ten przychodził do sklepu, sprzedawała mu towar warty 1.000 złotych za jedyne 3 złote. Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 21-letnią Katarzynę P., kasjerkę w jednym z dużych marketów z wyposażeniem wnętrz. Kierownictwo sklepu szacuje, że straty powstałe w wyniku jej działań to około 10.000 zł. Za oszustwo grozi kobiecie do 8 lat więzienia.

W sobotę wieczorem policjanci z warszawskiego Śródmieścia zostali wezwani do jednego z centrów handlowych, gdzie ochrona przekazała im młodą kobietę. Zgodnie z ustaleniami, 21 letnia Katarzyna P., kasjerka w tym markecie, zaniżała niektóre rachunki płacone na jej kasie. Jak się później okazało, były to tylko rachunki jednej osoby, 20-letniego Michała S., jej chłopaka.

Wszystko wskazuje na to, że 20-latek przyjeżdżał na zakupy do sklepu. Tam ładował towar o wartości od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Jego dziewczyna na kasie nabijała wartość zakupów najmniejszą, jaką można było zrealizować za pomocą karty płatniczej. Były to pieniądze w kwocie kilku złotych. Cały proceder wykrył jeden z kontrolerów sklepu i o wszystkim powiadomił kierownictwo i Policję.

Katarzyna P. przyznała, że sama zaproponowała swojemu chłopakowi taki sposób postępowania, bo chciała mu zaimponować. Wczoraj w południe zatrzymany został również: 20-letni Michał S. i 22-letni Tomasz O., który udostępniał do tych zakupów swoją kartę płatnicą. W czasie przeszukań mieszkań osób zatrzymanych odzyskano większą część "zakupów". Wszyscy będą odpowiadać za oszustwo. Grozi im za to do 8 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!