180 tabletek extazy, prawie 100 gram marihuany, ok. 20 gram kokainy i ponad 27 000 zł zabezpieczyli wczoraj wolscy kryminalni. Część narkotyków znaleziono przy zatrzymanym 18-letnim Łukaszu J.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

180 tabletek extazy, prawie 100 gram marihuany, ok. 20 gram kokainy i ponad 27 000 zł zabezpieczyli wczoraj wolscy kryminalni. Część narkotyków znaleziono przy zatrzymanym 18-letnim Łukaszu J., resztę na strychu, w specjalnym schowku pod podłogą. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj w południe wolscy kryminalni zorganizowali zasadzkę, w którą wpadł podejrzewany o posiadanie narkotyków Łukasz J. Z wiedzy jaką posiadali na temat 18 - latka wynikało, że niebawem podjedzie taksówką na jedną z wolskich ulic. Tam też policjanci cierpliwie na niego czekali. Po kilkunastu minutach pod pobliski budynek podjechał samochód. Funkcjonariusze postanowili upewnić się, że pasażer to właśnie Łukasz J. Jeden z policjantów podszedł do taksówki i pod pozorem zapytania o drogę, zajrzał do środka. Gdy był już pewien, że na tylnej kanapie siedzi podejrzewany przez nich mężczyzna wraz z kolegą przystąpili do akcji. Gdy 18-latek wysiadał z samochodu, wpadł wprost w ręce funkcjonariuszy.

Łukasz J. był bardzo zaskoczony zatrzymaniem. Podczas legitymowania próbował oszukać policjantów, podając dane personalne brata. Jednak na nic mu się to zdało. Po przeszukaniu jego kieszeni okazało się, że ma przy sobie 180 tabletek extazy, 19 gram marihuany oraz prawie 20 gram kokainy. Wszystkie narkotyki zabezpieczono.

Policjanci sprawdzili także mieszkanie Łukasza J. Na strychu odkryli specjalnie przygotowaną do przechowywania narkotyków skrytkę, a w niej słoiki po marihuanie, wagę elektroniczną, łyżeczki i prawie 80 gram marihuany. Policjanci zabezpieczyli także ponad 27 tyś zł. na poczet przyszłych kar.

Dzisiaj Łukaszem J. zajmą się wolscy dochodzeniowcy. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!