Od kilku dni policjanci z komisariatu rzecznego wspólnie ze strażakami, rodziną i znajomymi poszukiwali 35-letniego pilota awionetki. Wczoraj przed południem znaleziono ciało mężczyzny, dziś rano z policyjnego ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od kilku dni policjanci z komisariatu rzecznego wspólnie ze strażakami, rodziną i znajomymi poszukiwali 35-letniego pilota awionetki. Wczoraj przed południem znaleziono ciało mężczyzny, dziś rano z policyjnego śmigłowca funkcjonariusze wypatrzyli wrak awionetki.

Od soboty policjanci z komisariatu rzecznego , strażacy, rodzina i znajomi poszukiwali 35-letniego pilota. Wczoraj przed południem funkcjonariusze otrzymali informację o ujawnieniu w Wiśle zwłok mężczyzny. Wszystko wskazywało na to, że jest to właśnie pilot awionetki poszukiwany przez ostatnie kilka dni. Natychmiast powiadomiono o wszystkim Prokuratora. To w jego obecności policjanci przeprowadzili oględziny. Rodzina zidentyfikowała ciało ofiary.

Nadal trwały poszukiwania awionetki. Dziś od samego rana policjanci z komisariatu rzecznego na pokładzie śmigłowca policyjnego sprawdzali rzekę i nabrzeże. Około godz. 10.30 z pokładu śmigłowca 20 metrów od prawego brzegu wypatrzyli jej wrak. Awionetka znajdowała się w odległości 400 metrów poniżej ujścia Kanału Żerańskiego. Natychmiast powiadomiono straż pożarną i Komisję ds. Badania Wypadków Lotniczych. Znalezione wczoraj ciało pilota i odnaleziony dzisiaj wrak pozwolą teraz na ustalenie przyczyn sobotniego wypadku.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!