Błyskawiczna reakcja policjantów sekcji kryminalnej udaremniła ucieczkę trzech sklepowych złodziei. W ręce funkcjonariuszy wpadli 23-letni Wojciech M., 32- letni Tomasz M. i Robert G.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Błyskawiczna reakcja policjantów sekcji kryminalnej udaremniła ucieczkę trzech sklepowych złodziei. W ręce funkcjonariuszy wpadli 23-letni Wojciech M., 32- letni Tomasz M. i Robert G. (lat 25), którzy wspólnie ukradli kosmetyki, a potem usiłowali uciec goniącym ich pracownikom ochrony. W samochodzie, którym poruszali się złodzieje kryminalni znaleźli również inne prawdopodobnie pochodzące z kradzieży towary. Teraz grozi im spędzenie nawet 5 lat za kratkami.

Wczoraj w godzinach popołudniowych funkcjonariusze sekcji kryminalnej prowadzili działania obserwacyjno-zasadzkowe, które ukierunkowane były na przeciwdziałanie i eliminowanie kradzieży sklepowych.

Tuż po godzinie 17.00 policjanci spostrzegli, jak młody mężczyzna wybiegł z holu centrum handlowego i uciekał między zaparkowanymi samochodami, gonili go pracownicy ochrony sklepu. Kryminalni natychmiast podjęli pościg. Już po kilkunastu metrach 23- letni Wojciech M. został zatrzymany. Wówczas okazało się, że nie działał on sam. Z relacji ochroniarzy wynikało, że wspólnie z dwoma kolegami dokonał kradzieży kosmetyków z jednego ze sklepów. Sprawcy podczas ucieczki rozdzielili się.

Funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego Tomasza M. i 25-letniego Roberta G. przy zaparkowanym nieopodal oplu. W rozmowie z pracownikami sklepu kryminalni ustalili, że skradzione przez zatrzymanych artykuły stanowią wartość około 350 złotych.

W trakcie przeszukania samochodu okazało się, że proceder kradzieży sklepowych jest nieobcy całej trójce młodych ludzi. W aucie znajdowały się przedmioty, które również pochodzą z kradzieży. W chwili obecnej funkcjonariusze ustalają z jakich sklepów ukradli zabezpieczone towary.

Wszyscy trzej trafili do policyjnego aresztu. Byli nietrzeźwi. Dziś w sekcji dochodzeniowo-śledczej usłyszą zarzuty dokonania kradzieży.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!