Zokhrab M. odpowie przed sądem za przestępstwo z ustawy o prawie własności przemysłowej. Policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali obywatela Ukrainy w momencie, kiedy sprzedawał podróbki ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Zokhrab M. odpowie przed sądem za przestępstwo z ustawy o prawie własności przemysłowej. Policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali obywatela Ukrainy w momencie, kiedy sprzedawał podróbki markowej odzieży. Wśród zabezpieczonych ubrań znajdowały się m.in. spodnie, swetry i czapki. Wszystkie oznaczone były zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Kilka minut po 7:00. policjanci z Pragi Południa zwalczający przestępczość gospodarczą prowadzili działania na bazarze przy Stadionie X- lecia. W pewnym momencie funkcjonariusze zwrócili uwagę na odbywającą się w ich pobliżu transakcję. Jeden z kupców proponował swoim klientom duży wybór „markowej” odzieży. Policjanci natychmiast wkroczyli do akcji.

Mężczyzna, który sprzedawał nielegalny towar dysponował dość szerokim asortymentem ubrań oznaczonych zastrzeżonymi znakami towarowymi. Przy pomocy rozwieszonych na płocie i rozłożonych na stoliku rzeczy można, byłoby ubrać się od stóp do głów. Wśród bogatej ekspozycji znajdowały się m.in. spodnie, swetry, bluzy i czapki. Cały towar, podobnie jak pochodzące prawdopodobnie z wcześniejszego utargu pieniądze, został zabezpieczony. Policjanci zatrzymali sprzedawcę, 30-letniego Zokhraba M. Mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo z ustawy o prawie własności przemysłowej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!