Policjanci z Piastowa zatrzymali pijanego mężczyznę, który opiekował się swoją 9-miesięczną córeczką. 30-letni Paweł K. wpadł, gdy pewien przechodzień zwrócił uwagę na chwiejny krok ojca prowadzącego wózek z dzieckiem ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Piastowa zatrzymali pijanego mężczyznę, który opiekował się swoją 9-miesięczną córeczką. 30-letni Paweł K. wpadł, gdy pewien przechodzień zwrócił uwagę na chwiejny krok ojca prowadzącego wózek z dzieckiem i o wszystkim powiadomił Policję. Po sprawdzeniu okazało się, że miał on ponad promil alkoholu we krwi.

Wczoraj około 15.30 pewien przechodzień zwrócił uwagę na mężczyznę prowadzącego chwiejnym krokiem wózek z dzieckiem. Podejrzewał, że może on być pijany i natychmiast zadzwonił na Policję.

Policjanci z miejscowego komisariatu postanowili szybko sprawdzić, czy tak jest rzeczywiście. Już po chwili byli na ul. Harcerskiej w Piastowie. Zobaczyli tam mężczyznę z maleńkim dzieckiem zmierzającego w stronę poczty. Mężczyzna ledwo trzymał się na nogach. Gdy policjanci legitymowali go, miał wyraźne problemy z wysławianiem się. Szybko wyszło na jaw, dlaczego. Po sprawdzeniu okazało się, że ma on ponad promil alkoholu we krwi. Mężczyznę przewieziono do komisariatu, a 9-miesieczną Nataszę przekazano matce. Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!