Policjanci z wydziału kryminalnego komendy stołecznej Policji zatrzymali poszukiwanego listem gończym 28-letniego Pawła J. Mężczyzna od 7 lat ukrywał się za usiłowanie oszustwa i sfałszowanie środków płatniczych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z wydziału kryminalnego komendy stołecznej Policji zatrzymali poszukiwanego listem gończym 28-letniego Pawła J. Mężczyzna od 7 lat ukrywał się za usiłowanie oszustwa i sfałszowanie środków płatniczych. Wpadł pod jednym z wieżowców na warszawskim Ursynowie, gdzie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się poszukiwaniami otrzymali informację, z której wynikało, że w jednym z wieżowców na Ursynowie może przebywać poszukiwany od 7 lat, 28-letni Paweł J. Błyskawicznie zorganizowali zasadzkę. Kilkanaście minut później zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi poszukiwanego. Paweł J. szedł właśnie do lokalu, w którym ostatnio się ukrywał i kompletnie nie spodziewał się, że to będzie koniec jego wolności.

28-latek został zatrzymany. Próbował jeszcze przekonywać policjantów, że to pomyłka i podawał dane personalne innych osób. Jednak na próżno. Trafił do policyjnego aresztu. Paweł J. poszukiwany był od 7 lat listem gończym przez policjantów z Makowa Mazowieckiego. Mężczyzna w 1999 roku sfałszował środki płatnicze i usiłował dokonać oszustwa. Od tego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!