Kryminalni z Ursynowa wykryli kolejne fikcyjne zgłoszenie kradzieży pojazdu. Dariusza S. zgubiły liczne nieścisłości dotyczące okoliczności zdarzenia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kryminalni z Ursynowa wykryli kolejne fikcyjne zgłoszenie kradzieży pojazdu. Dariusza S. zgubiły liczne nieścisłości dotyczące okoliczności zdarzenia. Przypominamy, że za zgłoszenie fikcyjnej kradzieży swojego pojazdu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Wczoraj do komisariatu przy ulicy Janowskiego zgłosił się Dariusz S. informując, że w nocy z przed bloku na ulicy Magellana zniknął jego Fiat 126p.Właściciel auta złożył oficjalne zawiadomienie w tej sprawie, a następnie udał się z funkcjonariuszami na parking, gdzie był zaparkowany pojazd. Po szczegółowej analizie treści zawiadomienia funkcjonariusze wykryli szereg nieścisłości. Dariusz S. został, więc powtórnie wezwany do komisariatu. W trakcie rozmowy mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany, co potwierdziło tylko przypuszczenia policjantów.

Dariusz S. przyznał, że zgłoszenie kradzieży było wymyślone. Fiat 126 p rzeczywiście padł łupem złodziei, ale rok wcześniej. Wówczas mężczyzna tego faktu zgłosił. Teraz wymyślił całą historię kradzieży przy Magellana, aby uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej.

Dariusz S. za składanie fałszywych zeznań odpowie przed sądem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!