Policjanci z Wilanowa wezwani na ulicę Kaspijską, zatrzymali 41- letniego Henryka L. Mężczyzna z siekierą w ręku dostał się na balkon mieszkania swojej przyjaciółki i groził jej pozbawieniem życia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Wilanowa wezwani na ulicę Kaspijską, zatrzymali 41- letniego Henryka L. Mężczyzna z siekierą w ręku dostał się na balkon mieszkania swojej przyjaciółki i groził jej pozbawieniem życia. Szybka interwencja mundurowych zapobiegła tragedii, a pijany Henryk L. trafił do izby wytrzeźwień. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W piątek wieczorem, około godziny 22:00 policjanci z Wilanowa otrzymali wezwanie na ulicę Kaspijską. Na miejsce natychmiast udał się najbliższy patrol. W jednym z bloków na funkcjonariuszy oczekiwała przestraszona kobieta. Jak powiedziała mundurowym jej przyjaciel z siekierą w ręku wszedł na balkon jej mieszkania i grozi, że ją zabije. Funkcjonariusze weszli na balkon i zatrzymali pijanego Henryka L., odbierając mu niebezpieczne narzędzie.

41 - latek został przewieziony do izby wytrzeźwień. Przeprowadzone badanie wykazało, że ma on prawie 2,4 promila alkoholu we krwi. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!