Trzech młodych mężczyzn zatrzymali dzisiaj w nocy policjanci z Ursynowa. Młodzieńcy bili się pomiędzy sobą przy skrzyżowaniu ulic Beli Bartoka i Jastrzębowskiego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trzech młodych mężczyzn zatrzymali dzisiaj w nocy policjanci z Ursynowa. Młodzieńcy bili się pomiędzy sobą przy skrzyżowaniu ulic Beli Bartoka i Jastrzębowskiego. Wzajemną wymianę ciosów przerwała interwencja mundurowych. Jeden z uczestników trafił do izby wytrzeźwień, dwóch pozostałych spędziło resztę nocy w policyjnym areszcie.

O godzinie 2:00 w nocy policjanci z Ursynowa patrolujący teren dzielnicy zauważyli przy skrzyżowaniu Beli Bartoka i Jastrzębowskiego trzech mężczyzn. Młodzi ludzie wzajemnie „okładali się” pięściami po twarzach. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję, przerywając wymianę ciosów. 25 - letni Patryk Ś., 20 - letni Robert B. i 26 - letni Marek K. byli nietrzeźwi. Na twarzy pierwszego z nich widoczne były ślady uderzeń.

Agresywni młodzieńcy zostali przebadani przez lekarzy z pogotowia ratunkowego, którzy stwierdzili, że obrażenia, jakie posiadają nie zagrażają ich życiu. Patryk Ś. został przewieziony do izby wytrzeźwień. Robert B. i Marek K. trafili do policyjnego aresztu. Z jakich powodów doszło do bójki ustalają teraz dochodzeniowcy z komisariatu na Ursynowie. W trakcie zatrzymania żaden z mężczyzn nie potrafił sensownie wytłumaczyć swojego zachowania.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!