Wywiadowcy z Bielan zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z terenu huty wywozili metalowe elementy. Adam O. i Tomasz C. wpadli na gorącym uczynku, gdy demontowali drzwi metalowe prowadzące do jednej z hal.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wywiadowcy z Bielan zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z terenu huty wywozili metalowe elementy. Adam O. i Tomasz C. wpadli na gorącym uczynku, gdy demontowali drzwi metalowe prowadzące do jednej z hal. Obaj spędzili noc w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty za kradzież. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci podczas pełnienia służby na terenie Bielan, udali się na teren huty. Ich uwagę zwrócił stojący przy jednej z hal, fiat. Obok niego stało dwóch mężczyzn, którzy demontowali jedno skrzydło drzwi metalowych, prowadzących na teren hali. Wywiadowcy zaczęli więc obserwować poczynania obu mężczyzn. Adam O. i Tomasz C. po załadowaniu do samochodu metalowych elementów, udali się pod druga halę. Gdy okazało się, że wszystkie interesujące ich elementy zostały zdemontowane, mężczyźni chcieli odjechać. Około godziny 16.00, przy bramie wjazdowej na teren huty, wywiadowcy z Bielan zatrzymali pojazd do kontroli.

Policjanci znaleźli w samochodzie sześć skrzydeł drzwi metalowych oraz kraty z prętów stalowych. Oprócz tego w pojeździe znajdowały się rzeczy służące do rozmontowywania metalowych rzeczy. Po sprawdzeniu danych obu mężczyzn okazało się, że żaden z nich nie ma uprawnień do kierowania samochodem. W związku z tym pojazd został odholowany na policyjny parking, a Adam O. i Tomasz C. zostali zatrzymani.

Panowie noc spędzili w policyjnym areszcie. Już zostały im przedstawione zarzuty za kradzież mienia o wartości 500 złotych, bo na taką kwotę właściciel wycenił skradziony towar. 24-letni Adam O. i 26-letni Tomasz C. przyznali się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddali karze.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!