W ręce policjantów z Ursynowa wpadły dwie młode kobiety, które usiłowały wyjść ze sklepu nie płacąc za zakupy. 19 letnia Natalia B. i 18 letnia Paulina B. zostały zatrzymane. Noc spędziły w policyjnym areszcie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ręce policjantów z Ursynowa wpadły dwie młode kobiety, które usiłowały wyjść ze sklepu nie płacąc za zakupy. 19 letnia Natalia B. i 18 letnia Paulina B. zostały zatrzymane. Noc spędziły w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze odzyskali towar o wartości ponad 600 złotych. Obydwie kobiety odpowiedzą za kradzież.

Do pierwszego zdarzenia doszło tuż po 21.00 na warszawskim Ursynowie. Patrolujący rejon Komisji Edukacji Narodowej policjanci otrzymali informację, że w jednym z supermarketów doszło do kradzieży. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. Na miejscu oczekiwał już na nich pracownik ochrony wraz z 18 letnią Pauliną B., która kilka minut wcześniej usiłowała wyjść ze sklepu nie płacąc za słodycze i artykuły przemysłowe. Nieuczciwa klientka została ujęta przez personel sklepu. Wartość skradzionych towarów została wyceniona na ponad 360 złotych.

Kolejna kradzież sklepowa miała miejsce tuż po 23.00 w jednym ze sklepów przy Pasażu Stokłosy. 19 letnia Natalia B. wpadła na gorąco w chwili, gdy chciała opuścić sklep z ukrytymi w torebce kosmetykami o wartości 270 złotych.

Obie kobiety zostały zatrzymane. Noc spędziły w policyjnym areszcie. Wkrótce z zarzutami kradzieży staną przed sądem.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!