71-letniego mężczyznę uratowała w niedzielny wieczór dwójka policjantów z Targówka. Naczelnik sekcji kryminalnej i policjantka z grupy operacyjno-dochodzeniowej ruszyli na pomoc tuż po tym, gdy do komisariatu wbiegła ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
71-letniego mężczyznę uratowała w niedzielny wieczór dwójka policjantów z Targówka. Naczelnik sekcji kryminalnej i policjantka z grupy operacyjno-dochodzeniowej ruszyli na pomoc tuż po tym, gdy do komisariatu wbiegła kobieta z informacją o palącym się mężczyźnie.

Wszystko potoczyło się błyskawicznie. Tuż po 19.00 do komisariatu przy ul. Chodeckiej na warszawskim Targówku wbiegła kobieta i poinformowała, że na pobliskim parkingu społecznym pali się człowiek. Dyżurny bez chwili wahania przystąpił do działania. Natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe, a na pomoc starszemu mężczyźnie ruszyli pełniący tego dnia służbę: naczelnik sekcji kryminalnej i policjantka z grupy operacyjno-dochodzeniowej.

Szybko wybiegli z komisariatu zabierając ze sobą gaśnicę. Gdy dotarli na wskazane miejsce, zobaczyli palącego się starszego człowieka. Leżał na ziemi. Policjanci bez zwłoki zaczęli gasić ogień. W tym czasie dojechało również pogotowie. Czesława W. z poważnymi poparzeniami 2 i 3 stopnia (głowy, rąk, klatki piersiowej) zabrano natychmiast do szpitala.

Jak ustalili wstępnie policjanci, prawdopodobnie pożar powstał na skutek korzystania z urządzenia grzewczego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!