Dzisiaj minister spraw wewnętrznych i administracji Janusz Kaczmarek na wniosek komendanta głównego Policji Konrada Kornatowskiego mianował mł. insp. Jacka Olkowicza na stanowisko komendanta stołecznego Policji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzisiaj minister spraw wewnętrznych i administracji Janusz Kaczmarek na wniosek komendanta głównego Policji Konrada Kornatowskiego mianował mł. insp. Jacka Olkowicza na stanowisko komendanta stołecznego Policji. Uroczyste przekazanie kierowania jednostką odbyło się o godzinie 12.00 w obecności kadry kierowniczej komendy stołecznej Policji.

Nowy komendant stołeczny swoją służbę w Policji rozpoczął 20 lat temu. Od samego początku związany był z warszawską policją. Pracował w komisariacie kolejowym Policji Warszawa Zachód jako z-ca komendanta, w komendzie na Woli, gdzie był najpierw z-cą naczelnika wydziału prewencji, a następnie naczelnikiem. Kolejnym szczeblem jego kariery zawodowej było mianowanie na stanowisko naczelnika wydziału konwojowo-ochronnego KSP, skąd awansował na stanowisko komendanta rejonowego Policji Warszawa VI. W lutym 2006 roku został z-cą komendanta stołecznego Policji ds. prewencji, dwa miesiące później komendant główny mianował go na stanowisko I-go z-cy komendanta stołecznego Policji.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!