34-letniego Roberta S. w banku przy ul. Grójeckiej zatrzymali operacyjni z ochockiego PG. Wpadł w chwili, gdy przyszedł po odbiór 30.000 złotych kredytu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
34-letniego Roberta S. w banku przy ul. Grójeckiej zatrzymali operacyjni z ochockiego PG. Wpadł w chwili, gdy przyszedł po odbiór 30.000 złotych kredytu. Policjanci zabezpieczyli sfałszowane dokumenty, którymi posłużył się składając wniosek kredytowy. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Operacyjni uzyskali informację, że o godzinie 14:00 do banku przy ul. Grójeckiej ma zgłosić się mężczyzna, który będzie chciał wyłudzić kredyt w wysokości 30.000 złotych. Z wiedzy policjantów wynikało, że nazywa się Robert S. Funkcjonariusze ustalili, że złożył on ubiegając się o przyznanie kredytu sfałszowane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Już przed godziną 14:00 podjęli obserwację banku i terenu przyległego. 50 minut później zauważyli odpowiadającego rysopisem mężczyznę, który wszedł do budynku banku. Skierował się do okienka, przedstawił się jako Robert S. i poinformował, że przyszedł po odbiór przyznanego kredytu w kwocie 30.000 złotych. W tym momencie funkcjonariusze wylegitymowali i zatrzymali 34 letniego Roberta S. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Aktualnie dochodzeniowcy przedstawili mu zarzuty posłużenia się sfałszowanymi dokumentami i usiłowania oszustwa. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Jutro policjanci wystąpią z wnioskiem o zastosowanie wobec Roberta S. tymczasowego aresztowania.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!