Policjanci z Wilanowa zatrzymali wczoraj mężczyznę, który zniszczył kilkadziesiąt kilogramów truskawek jednemu z warszawskich kupców. Jacek S. został ujęty przez właściciela straganu i przekazany w ręce ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Wilanowa zatrzymali wczoraj mężczyznę, który zniszczył kilkadziesiąt kilogramów truskawek jednemu z warszawskich kupców. Jacek S. został ujęty przez właściciela straganu i przekazany w ręce funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.00 przy ulicy Czerniakowskiej. Jacek S. (48 lat) podszedł do jednego ze straganów owocowo–warzywnych i zniszczył kilkadziesiąt kilogramów truskawek. Właściciel natychmiast ujął sprawcę i zawiadomił o wszystkim policję. W trakcie oczekiwania na mundurowych ujęty mężczyzna odgrażał się pod adresem handlarza. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zatrzymali krewkiego 48- latka i przewieźli go do izby wytrzeźwień. Tam okazało się, że Jacek S. miał we krwi prawie 3 promile alkoholu.

Dziś sprawę będą wyjaśniać dochodzeniowcy z Mokotowa.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!