Policjanci z Ursusa zatrzymali na gorącym uczynku młodego człowieka, który włamywał się do samochodu. Mężczyznę zdradziła latarka, którą oświetlał sobie ciemne miejsca podczas „roboty”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Ursusa zatrzymali na gorącym uczynku młodego człowieka, który włamywał się do samochodu. Mężczyznę zdradziła latarka, którą oświetlał sobie ciemne miejsca podczas „roboty”. Teraz 28 letni Tomasz K. odpowie za kradzież z włamaniem.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Ursusa pełnili służbę ponadnormatywną. Patrolując niestrzeżone parkingi zauważyli migające między autami światełko latarki. Mundurowi postanowili sprawdzić, skąd dochodzi światło. Gdy podeszli bliżej, zobaczyli młodego człowieka zaglądającego do środka samochodów. Przez cały czas przyświecał sobie latarką. Policjanci od razu zorientowali się, że to złodziej.

Gdy w pewnym momencie mężczyzna wybił szybę w Nissanie i wyjął z niego panel od radia, policjanci wkroczyli do akcji. Zatrzymali 28 letniego Tomasza K. Mężczyzna trzymał jeszcze w ręku skradzione radio, a pod kurtką schowaną miał małą latareczkę w kształcie długopisu. Zatrzymany trafił do komisariatu w Ursusie. Dziś dochodzeniowy przesłuchają złodzieja i postawią mu zarzut kradzieży z włamaniem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!