Od tygodnia funkcjonuje specjalny numer alarmowy dla osób z dysfunkcją słuchu i mowy mieszkających na terenie powiatu legionowskiego. Dokładnie 15 września komenda powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od tygodnia funkcjonuje specjalny numer alarmowy dla osób z dysfunkcją słuchu i mowy mieszkających na terenie powiatu legionowskiego. Dokładnie 15 września komenda powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie uruchomiła numer, który umożliwia zalarmowanie Straży Pożarnej, Policji, Pogotowia Ratunkowego i innych służb poprzez wysłanie wiadomości tekstowej SMS.
W celu utworzenia bazy danych osób, do których kierowany jest nowy system alarmowania, zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się wszystkich zainteresowanych mieszkańcow powiatu legionowskiego do siedziby Komendy Straży Pożarnej w Legionowie, przy ul. Mickiewicza 11.

Każdy zgłaszający, po przedstawieniu stosownych dokumentów, zostanie zapoznany z zasadami alarmowania oraz otrzyma instrukcję korzystania z SMS-owego numeru alarmowego. Ze względów technicznych i organizacyjnych, sms-owy system zgłoszeniowy uruchomiony został na okres próby 1 roku, z możliwością przedłużenia na koleje lata.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!