Nie udało się zmylić policjantów z warszawskiego metra 24-letniemu Piotrowi R. Mężczyzna, choć podawał im fałszywe dane podczas kontroli, został zatrzymany.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Nie udało się zmylić policjantów z warszawskiego metra 24-letniemu Piotrowi R. Mężczyzna, choć podawał im fałszywe dane podczas kontroli, został zatrzymany. Szybko wyszło na jaw, że jest on poszukiwany przez sąd rejonowy w Zduńskiej Woli i prokuraturę rejonową w Sieradzu.

Wszystko działo się na stacji metra „Centrum”. Policjanci zwrócili uwagę na młodego człowieka, który na ich widok nagle odwrócił się i próbował szybko opuścić stację. Okazało się, że miał powody. Wiedział, że jest poszukiwany. Dlatego podczas legitymowania podawał funkcjonariuszom fałszywe dane. Myślał, ze w ten sposób ich przechytrzy. Mylił się.

Podczas kontroli znaleziono przy nim jego dowód i wtedy stało się jasne, że 24-letni Piotr R. jest poszukiwany nakazem doprowadzenia przez sąd rejonowy w Zduńskiej Woli. Mężczyzną zainteresowana jest również prokuratura rejonowa w Sieradzu. Teraz Piotr R. został zatrzymany, a wkrótce trafi do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!