Wywiadowcy z Bielan zatrzymali mężczyznę, który na ul. Wólczyńskiej pobił i okradł 49 – latka. Dzięki szybkiej informacji od pokrzywdzonego już po kilkunastu minutach policjanci namierzyli zuchwałego bandytę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wywiadowcy z Bielan zatrzymali mężczyznę, który na ul. Wólczyńskiej pobił i okradł 49 – latka. Dzięki szybkiej informacji od pokrzywdzonego już po kilkunastu minutach policjanci namierzyli zuchwałego bandytę. Dziś Paweł R. usłyszy zarzuty. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się wczoraj późnym wieczorem. Około godziny 22.30 do załóg patrolujących ulice Bielan dotarła informacja o rozboju przy ul. Wólczyńskiej. Na miejsce natychmiast pojechali wywiadowcy, którzy pełnili służbę w tym rejonie. Zastali tam zdenerwowanego Jacka S. Mężczyzna opowiedział policjantom, że kiedy szedł ulicą, podszedł do niego młody mężczyzna. W pewnym momencie uderzył go pięścią w twarz. Kiedy 49 – latek upadł, napastnik zaczął go kopać. Potem wyjął mu z kieszeni telefon komórkowy i zdjął z ręki zegarek, a następnie uciekł w kierunku pobliskich zabudowań.

Funkcjonariusze dysponując dokładnym opisem przestępcy, rozpoczęli przeszukiwanie najbliższej okolicy. Kilka przecznic dalej zauważyli młodego mężczyznę. Jego wygląd odpowiadał rysopisowi, który podał pokrzywdzony. Paweł R. (26 l.) od razu został zatrzymany. Policjanci znaleźli przy nim telefon i zegarek Jacka S.

Rozbójnik trafił do policyjnego aresztu. Dziś jego sprawą zajmą się kryminalni i dochodzeniowcy. Mężczyźnie grozi nawet do 12 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!