Wywiadowcy z Mokotowa zatrzymali 23 - letniego Marcina W. Mężczyzna kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. Środki odurzające policjanci znaleźli przy jednym z pasażerów auta, 24 - letnim Bogdanie B.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wywiadowcy z Mokotowa zatrzymali 23 - letniego Marcina W. Mężczyzna kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. Środki odurzające policjanci znaleźli przy jednym z pasażerów auta, 24 - letnim Bogdanie B. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Wczoraj około 19:30 wywiadowcy z Mokotowa zwrócili uwagę na Rovera stojącego w pobliżu skrzyżowania Kazimierzowskiej i Narbutta. W samochodzie znajdowało się czterech młodych mężczyzn, których zachowanie sprawiło, że funkcjonariusze postanowili przyjrzeć się im dokładniej. Samochód wkrótce ruszył, kierując się w stronę Dolnego Mokotowa. Na ulicy Stępińskiej policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. W jej trakcie u jednego z pasażerów 24- letniego Bogdana B. wywiadowcy znaleźli torebkę z marihuaną.

Uwagę policjantów zwrócił również kierujący Roverem, 23 - letni Marcin W. W trakcie rozmowy mężczyzna nie był w stanie poprawnie formułować zdań. Poza problemami z wymową, sprawiał wrażenie „oderwanego” od rzeczywistości. Przypuszczając, ze mężczyzna może znajdować się pod wpływem narkotyków, policjanci udali się z nim do szpitala. Przeprowadzone tam badania potwierdziły wcześniejsze podejrzenia. Testy jednoznacznie wykazały, że Marcin W. był pod wpływem środków odurzających.

Kierowca samochodu i Bogdan B. trafili do policyjnego aresztu. Pierwszy odpowie za prowadzenie auta pod wpływem narkotyków, drugi zaś za ich posiadanie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!