Trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pozbawienie wolności i przetrzymywanie 26-letniej kobiety zatrzymali policjanci z Pragi Południe. Mężczyźni wpadli po tym, jak jedna z kobiet pracujących w agencji wręczyła ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pozbawienie wolności i przetrzymywanie 26-letniej kobiety zatrzymali policjanci z Pragi Południe. Mężczyźni wpadli po tym, jak jedna z kobiet pracujących w agencji wręczyła taksówkarzowi realizującemu zamówienie kartkę, z prośbą o pomoc. Policjanci ustalają od jak dawna kobieta była przetrzymywana w salonie i czy są inne kobiety, które pracowały wbrew swojej woli.

Wszystko zaczęło się od informacji przekazanej dyżurnemu KSP przez jednego z taksówkarzy. Z relacji mężczyzny wynikało, że otrzymał on zlecenie zrobienia zakupów i dostarczenia ich do jednego z domów na Pradze Południe. Podczas odbierania zamówienia i płacenia za usługę, kobieta z salonu masażu usytuowanego pod tym adresem przekazała mu kartkę z prośbą o pomoc. Zachowanie kobiety zaniepokoiło taksówkarza. Z zapisków wynikało, że jest przetrzymywana wbrew jej woli.

Natychmiast po otrzymaniu tej informacji na miejsce pojechali kryminalni z Pragi Południe. Po rozpoznaniu terenu i zabezpieczeniu, część z funkcjonariuszy próbowała wejść przez drzwi frontowe. Pomimo kilkukrotnego pukania do drzwi, nikt nie otwierał. W oknach budynku widać było kilku mężczyzn, którzy chodzili po mieszkaniu. Kilkanaście minut później drzwi garażu otworzyła kobieta. Policjanci błyskawicznie weszli do domu. Zatrzymali 10 mężczyzn, którzy byli bardzo agresywni. Dlatego policjanci musieli założyć im kajdanki. Wszyscy trafili do komendy przy ul. Grenadierów. Przesłuchana 26-letnia Anna W. zeznała, że w salonie masażu przetrzymywana była wbrew własnej woli.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci przedstawili zarzut pozbawienia wolności trzem zatrzymanym: 40-letniemu Piotrowi K., 43-letniemu Robertowi G. i 34-letniemu Marcinowi P. Zarzut usłyszał również 24-letni Krystian K., przy którym podczas przeszukania policjanci znaleźli poszukiwany przez policjantów z Serocka telefon komórkowy. On odpowie za paserstwo.

Teraz zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!