Wczoraj wieczorem wolscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku czterech młodzieńców. 19-letni Maciej S., 16-letni Mateusz K., 19-letni Piotr J. i 18-letni Marcin P.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj wieczorem wolscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku czterech młodzieńców. 19-letni Maciej S., 16-letni Mateusz K., 19-letni Piotr J. i 18-letni Marcin P. wpadli podczas wykręcania części samochodu z nie swojego Peugeota. Trzech z nich noc spędziło w policyjnym areszcie, jeden w izbie dziecka.


Kilkanaście minut po godz. 20:00 wolscy policjanci zauważyli przy ul. Prymasa Tysiąclecia czterech młodzieńców, którzy z Peugeota wyciągają różne części i przenoszą je do zaparkowanego w pobliżu samochodu, tej samej marki.


Funkcjonariusze podejrzewając, że mogą to być złodzieje, postanowili ich sprawdzić. Kontrola potwierdziła ich przypuszczenia. Młodzieńcy widząc uszkodzony samochód (wgnieciony zderzak, zbitą lampę, otwarte drzwi) powykręcali kilka przydatnych dla nich części, bo, jak tłumaczył jeden z nich „skoro jest uszkodzony to mogę sobie pozabierać części”.


W samochodzie 19-letniego Macieja S. policjanci zabezpieczyli między innymi: klosze lamp przednich, listwy boczne, akumulator, przełączniki elektryczne, dywaniki samochodowe oraz tylną kanapę.


19-letni Maciej S., 19-letni Piotr J. i 18-letni Marcin P. zostali przewiezieni do izby zatrzymań, natomiast 16-letniego Mateusza K. umieszczono w izbie dziecka. Pełnoletnim złodziejom grozi do 5 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!