Dzięki szybkiej reakcji sąsiada napadniętej kobiety, który natychmiast powiadomił policję funkcjonariusze z Komendy Rejonowej na warszawskim Śródmieściu zatrzymali dwóch sprawców brutalnego napadu na mieszkanie w ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzięki szybkiej reakcji sąsiada napadniętej kobiety, który natychmiast powiadomił policję funkcjonariusze z Komendy Rejonowej na warszawskim Śródmieściu zatrzymali dwóch sprawców brutalnego napadu na mieszkanie w centrum. Zatrzymani sprawcy to w przeszłości wielokrotnie notowani za kradzieże, włamania i rozboje. Jutro o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Dzisiaj przed południem ok. godziny 11.55 do Komendy Rejonowej przy ul. Wilczej zadzwonił telefon z informacją, że ma miejsce napad na mieszkanie przy ul. Kopernika. Natychmiast pod podany adres wysłano trzy załogi policyjne. Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie wyjścia z budynku. Funkcjonariusze zauważyli na klatce budynku dwóch mężczyzn, z których jeden był dobrze znany policjantom. W tym momencie zbiegła po schodach z górnego piętra pokrzywdzona, krzycząc, że została napadnięta i pobita. Gdy zobaczyła policjantów oraz zatrzymanych mężczyzn bez wahania wskazała ich jako sprawców brutalnego napadu na nią. Przestępcy na górze mieli już przygotowane do wyniesienia przedmioty skradzione z mieszkania. W czasie dalszych czynności ustalono, że napastnicy najprawdopodobniej obserwując swoją ofiarę weszli za nią na klatkę schodową. Gdy kobieta otworzyła drzwi od mieszkania została wepchnięta do środka i poturbowana. Zatrzymani to 46 letni Marek Ł. i 32 letni Leszek G. obaj wielokrotnie notowani za kradzieże włamania i rozboje.Jutro o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Czynności w sprawie prowadzi Komenda Rejonowa Policji Warszawa I.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!