Magazyn nielegalnych kosmetyków zlikwidowali w Michałowicach koło Pruszkowa warszawscy celnicy i policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą KSP.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Magazyn nielegalnych kosmetyków zlikwidowali w Michałowicach koło Pruszkowa warszawscy celnicy i policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą KSP. Podczas dzisiejszej realizacji zabezpieczono dziesiątki tysięcy podrobionych wód toaletowych markowych firm. Jak ustalono, towar najprawdopodobniej pochodzi z przemytu, a trafiać miał na stołeczne bazary i targowiska.

Dzisiaj przed południem podczas wspólnych działań celników i stołecznych policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zlikwidowano magazyn z podrobionymi kosmetykami znanych, markowych firm. Wewnątrz pomieszczeń magazynowych funkcjonariusze odkryli dziesiątki tysięcy opakowań różnego rodzaju wód toaletowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczony towar pochodzi najprawdopodobniej z przemytu. Niewykluczone, że na rynek polski trafiał z Turcji i Bułgarii. Wszystko wskazuje na to, że miał on być następnie sprzedawany na Stadionie X-lecia oraz na innych stołecznych bazarach i targowiskach.

Znalezione dzisiaj podrobione kosmetyki zostały zabezpieczone przez Izbę Celną. Ustalony został też właściciel magazynów. Trzeba teraz będzie tylko sprawdzić, kto tak na prawdę wynajmował te pomieszczenie i od jak dawna w tym miejscu trwa proceder.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!