Mariusz P. po awanturze ze współwłaścicielami baru szybkiej obsługi wrócił tam następnego dnia. Tym razem wziął ze sobą metalową rurę. Groził mężczyznom, że powybija im szyby i podpali bar. 25-latek jest już w rękach Policji. Odpowie za kierowanie gróźb pod adresem dwóch mężczyzn i ich znajomej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W niedzielę do baru szybkiej obsługi, prowadzonego przez dwóch cudzoziemców przyszedł 25-letni mężczyzna. Wówczas pomiędzy mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań. Mariusz P. postanowił jednak wrócić do baru, aby wyjaśnić mężczyznom pewne rzeczy. Tym razem wziął ze sobą metalową rurę.

Około 18:00 w barze znajdowali się dwaj współwłaściciele oraz ich znajoma. Mariusz P. zaczął ich straszyć. Groził im, że powybija szyby i podpali bar. Pokrzywdzeni wezwali na pomoc Policję. Funkcjonariusze błyskawicznie byli na miejscu. 25-latek został zatrzymany. Mariusz P. odpowie teraz za kierowanie gróźb karalnych pod adresem dwóch cudzoziemców i ich znajomej.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!