(© Komenda Stołeczna Policji)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali Dominika H. Mężczyzna posiadał przy sobie heroinę. Gdy zobaczył policjantów , próbował jeszcze odrzucić zawiniątko. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat więzienia.

Policjanci ze stołecznego wywiadu zauważyli dwóch mężczyzn stojących przy ulicy Targowej. Jeden z nich był zdenerwowany, rozglądał się wokół siebie. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód zdenerwowania młodego mężczyzny. W trakcie legitymowania, zauważyli, jak Dominik H. odrzuca od siebie zawiniątko z folii aluminiowej, wewnątrz którego znajdowała się sproszkowana brązowa substancja. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć, skąd posiadał substancję.

Po wykonaniu dalszych czynności, okazało się, że wewnątrz zawiniątka znajdowało się 0,32 grama heroiny. Dominik H. został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!