Wilanowscy dzielnicowi zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który od kilkunastu miesięcy był poszukiwany przez żyrardowski sąd. Na terenie Warszawy zamieszkał u teściowej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wilanowscy dzielnicowi zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który od kilkunastu miesięcy był poszukiwany przez żyrardowski sąd. Na terenie Warszawy zamieszkał u teściowej. Podjął również pracę w miejscowym ogrodzie zoologicznym.

Sąd poszukiwał 57-latka od kilkunastu miesięcy za pobicie innej osoby. Za swój czyn miał trafić do aresztu, ale uchylał się od postanowienia wymiaru sprawiedliwości.
Gdy dzielnicowi ustalili, że poszukiwany przez żyrardowski sąd Włodzimierz O. przebywa na terenie Warszawy, postanowili przyjrzeć się dokładnie sprawie.

Policjanci dobrze wiedzieli, kogo szukają. Dokładnie znali rysopis poszukiwanego mężczyzny. Ustalili również, że zamieszkał u swojej teściowej oraz zatrudnił się w warszawskim zoo, wykonując tam prace remontowe. Poszukiwany 57-latek zajmował się układaniem wybiegu dla hipopotamów.

Policjanci po uzyskaniu zgody przełożonego na wykonanie czynności poza swoim rejonem, szybko potwierdzili wcześniejsze ustalenia. Ich dociekliwość zaowocowała rychłym schwytaniem poszukiwanego mężczyzny. Po zatrzymaniu stwierdził on, że nigdy się nie ukrywał, i nic nie wie o tym, że ma odbyć karę.

Niestety nie obyło się bez pokrzywdzonych w tej sprawie. Zwierzęta, dla których Włodzimierz O. wykonywał wybieg, będą musiały jeszcze na niego poczekać.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!