8 obrazów, najprawdopodobniej pochodzących z kradzieży, zabezpieczyli policjanci z Targówka. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich, którzy rozpoznają wśród obrazów swoją własność, z prośbą o kontakt z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

8 obrazów, najprawdopodobniej pochodzących z kradzieży, zabezpieczyli policjanci z Targówka. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich, którzy rozpoznają wśród obrazów swoją własność, z prośbą o kontakt z komisariatem przy ul. Chodeckiej.

Kryminalni z Targówka ustalili operacyjnie, że w jednym z mieszkań przy Syrokomli są przechowywane obrazy pochodzące prawdopodobnie z kradzieży. Weszli do mieszkania i znaleźli 8 dzieł niewiadomego pochodzenia. Właściciel mieszkania, 49-letni Ryszard S. nie potrafił wytłumaczyć, skąd ma obrazy, ani też do kogo one należą.

Policjanci wyjaśniają sprawę i zwracają się z apelem do miłośników dzieł sztuki o informacje na temat obrazów. Poniżej zamieszczamy zdjęcia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!