Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło w Warszawie w dniu 18 kwietnia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Ruchu ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło w Warszawie w dniu 18 kwietnia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ulicy Waliców 15.

18 kwietnia o godzinie14.17. w Warszawie na ul. Jana Pawła II na wysokości przystanku tramwajowego ”Rondo Radosława” nieznany pieszy przechodząc w miejscu nie wyznaczonym jako przejście dla pieszych zmusił kierującego tramwajem linii 15 do gwałtownego hamowania, w wyniku którego przewróciła się pasażerka tramwaju i doznała obrażeń ciała.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ulicy Waliców 15 pokój 208 tel. 022 603 - 70 - 48 lub całodobowo 022 603 - 77 - 55.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!