Kryminalni z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę, który doprowadził do innej czynności seksualnej i dokonał rozboju na młodej dziewczynie. Mężczyzna wpadł w zasadzkę zorganizowaną przy pomocy samej pokrzywdzonej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kryminalni z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę, który doprowadził do innej czynności seksualnej i dokonał rozboju na młodej dziewczynie. Mężczyzna wpadł w zasadzkę zorganizowaną przy pomocy samej pokrzywdzonej. Jak się okazało był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Płońsku, prokuraturę i komornika. Teraz odpowie za swoje czyny.

Policjanci od tygodnia namierzali mężczyznę, który 21 maja umówił się z kobietą i zmusił do innej czynności seksualnej oraz zabrał jej plecak z dwoma telefonami komórkowymi, pieniędzmi i dokumentami. Kobieta nawiązała kontakt ze sprawcą poprzez chat jednej z telefonii komórkowych. Liczyła na miłe spotkanie. Prawda jednak okazała się brutalna. Poszkodowana zgłosiła się na Policję. Kryminalni z Pragi, którzy zajęli się sprawą za zgodą pokrzywdzonej, doprowadzili do ponownego jej spotkania ze sprawcą. W wyznaczonym dniu zorganizowali zasadzkę i czekali. Kiedy tylko na rondzie Starzyńskiego sprawca wysiadł z tramwaju, został zatrzymany. Jak się okazało, umawiając się z dziewczyną mężczyzna podawał fałszywe dane osobowe. W rzeczywistości okazało się, że jest to poszukiwany listem gończym 32 - letni Krzysztof B. W przeszłości był on wielokrotnie notowany za włamania, kradzieże i fałszywe zeznania. Dziś zostaną mu przedstawione zarzuty rozboju i doprowadzenia do innej czynności seksualnej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują do kobiet o ostrożność przy zawieraniu znajomości przez internet i chaty sieci telefonii komórkowych. Spotkania z nieznajomym mogą zakończyć się różnie. Przykładem jest powyższa sprawa.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!