Wybita przednia szyba pojazdu i zarzut zniszczenia mienia to efekt kłótni, do której doszło na przystanku w Serocku. Zdenerwowany mężczyzna uderzając pięściami w autobus chciał wymusić na kierowcy PKS-u zatrzymanie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wybita przednia szyba pojazdu i zarzut zniszczenia mienia to efekt kłótni, do której doszło na przystanku w Serocku. Zdenerwowany mężczyzna uderzając pięściami w autobus chciał wymusić na kierowcy PKS-u zatrzymanie pojazdu i wpuszczenie do niego przywiezionej przez siebie pasażerki.


Wszystko zaczęło się na jednym z przystanków w Legionowie. 26-letni Adam K. odwiózł na niego swoją znajomą. Kiedy wreszcie kobieta dostrzegła w oddali autobus, na który czekała okazało się, że kierowca nie zatrzymał się na przystanku i pojechał dalej.


Zdziwieni całą sytuacją kobieta i mężczyzna wsiedli w pośpiechu do swojej Hondy i ruszyli w pościg za autobusem. Kolejne próba "załapania się" na ten kurs w Zegrzu również się nie powiodła, autobus nie zatrzymując się przemknął obok przystanku. Zatrzymał się dopiero w, Serocku ale tylko po to, aby wysadzić kilku pasażerów. Do Adama K. nie trafiały tłumaczenia kierowcy PKS-u. Mężczyzna nie chciał przyjąć do wiadomości, że autobus jest przepełniony i nie może zabrać więcej pasażerów.


26-letni mieszkaniec Warszawy uderzając pięściami najpierw w drzwi a później w przednią szybę pojazdu chciał wymusić na kierowcy autobusu zmianę decyzji. Uderzał tak długo i tak mocna, że szyba w końcu pękła a Adam K. widząc, co się stało wskoczył do swojej Hondy i uciekł. Świadkowie całego zajścia zdążyli jedna spisać numery rejestracyjne samochodu i kilka godzin później winowajca był już przesłuchiwany przez serockich policjantów. Za zniszczenie mienia odpowie teraz przed sądem, grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!