Policja poszukuje świadków wypadków, do jakich doszło na terenie Warszawy. Wszystkie osoby, które widziały te zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policja poszukuje świadków wypadków, do jakich doszło na terenie Warszawy. Wszystkie osoby, które widziały te zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Do pierwszego zdarzenia doszło 10 października w Warszawie. Około godz. 15.15 na ulicy Filtrowej nieznany kierowca auta zderzył się z rowerzystą, który doznał obrażeń ciała.

Do następnego zdarzenia doszło 19 października w Warszawie. Około godz. 20.00 Volkswagen Polo potrącił pieszego, przechodzącego przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

W dniu 28 października w Warszawie na parkingu przy ulicy Podskarbińskiej 4 kierowca BMW potrącił kobietę, która również doznała obrażeń ciała.

Do kolejnego zdarzenia doszło 13 listopada w Warszawie. Około godz. 16.45 na skrzyżowaniu ulic Francuskiej i Berezyńskiej kierowca Fiata Pandy potrącił dwie osoby przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych.

W dniu 16 listopada w Warszawie, około godz. 15.00 na ulicy Radiowej, nieznany kierowca zmusił go gwałtownego hamowania kierującą Golfem kobietę, która doznała obrażeń ciała.

Do następnego wypadku doszło 16 listopada w Warszawie. Na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Wawelskiej kierowca tramwaju linii 35 potrącił kobietę, która doznała obrażeń ciała.

Kolejne zdarzenie miało miejsce 19 listopada na ulicy Ziemowita 20 w Warszawie. Około godz. 18.45 kierowca BMW potrącił pieszego, który doznał obrażeń ciała.

W dniu 20 listopada w Warszawie, około godz. 19.40 na ulicy Powstańców Śląskich kierowca Nissana zmusił do gwałtownego hamowania kierowcę autobusu linii 184.

Świadkowie zdarzeń proszeni są o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, przy ul. Waliców 15 lub pod czynnym całą dobę numerem 997 lub 112.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!