Policyjny patrol z bielańskiej komendy zatrzymał 15- letniego Mateusza S. Młodzieniec kierował samochodem, nie mając do tego uprawnień. Na widok radiowozu zatrzymał auto i rzucił się do ucieczki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policyjny patrol z bielańskiej komendy zatrzymał 15- letniego Mateusza S. Młodzieniec kierował samochodem, nie mając do tego uprawnień. Na widok radiowozu zatrzymał auto i rzucił się do ucieczki. Teraz odpowie przed sądem dla nieletnich.

Wszystko wydarzyło się wczoraj wieczorem. Kilka minut przed godziną 21.00, policjanci patrolujący okolice ulicy Wrzeciono dostali polecenie udania się na parking, gdzie kierowca ”malucha kręcił kółka”. Funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia. Na skrzyżowaniu ulicy Wrzeciono z ulica Lindego zauważyli pomysłowego kierowcę.

Okazało się, że za kierownicą siedział nieletni Mateusz S., który wykorzystując nieuwagę dorosłych, postanowił sobie trochę pojeździć. 15- latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto poruszał się autem, bez włączonych świateł. Policjanci z bielańskiej patrolówki zatrzymali chłopca, przewieźli do domu i przekazali pod opiekę babci.

Dziś policjanci ustalają, kto jest właścicielem malucha i w jaki sposób trafił w ręce 15- latka. Za popełnione wykroczenia Mateusz S. odpowie przed sądem dla nieletnich.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!