Stołeczni wywiadowcy już po raz trzeci zatrzymali 26–letniego kierowcę pod wpływem narkotyków i bez prawa jazdy. Tym razem Rafał G. siedział z kółkiem pod wpływem amfetaminy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Stołeczni wywiadowcy już po raz trzeci zatrzymali 26–letniego kierowcę pod wpływem narkotyków i bez prawa jazdy. Tym razem Rafał G. siedział z kółkiem pod wpływem amfetaminy. Za jazdę pod wpływem środka odurzającego grozi mu od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Około godziny 12.00 przy ulicy Łochowskiej mundurowi zatrzymali do kontroli forda fiestę. Jednak kierowca nie mógł okazać policjantom dokumentów uprawniających go do prowadzenia pojazdu, ponieważ nigdy takich nie posiadał. Policjanci rozpoznali w kierowcy mężczyznę, którego w ostatnim czasie dwukrotnie już zatrzymywali za jazdę bez prawa jazdy. Był nim 26–letni Rafał G.

Poprzednim razem oprócz tego, że nie miał prawa jazdy, prowadził auto pod wpływem narkotyków. Policjanci przypuszczali, że i tym razem może byc podobnie. Postanowili więc poddać kierowcę badaniu na zawartość narkotyku w organizmie. Intuicja ich nie zawiodła. 26–latek kierował fordem fiestą pod wpływem amfetaminy.Za jazdę pod wpływem środka odurzającego grozi mu od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. Za jazdę bez stosownych uprawnień Rafał G. może dostać 500 złotych grzywny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!