Dwóch mężczyzn i kobietę zatrzymali policjanci z Ochoty. Troje młodych ludzi podejrzanych jest o rozbój na starszym człowieku. Rozbój o tyle nietypowy bo niejako „wyreżyserowany”...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dwóch mężczyzn i kobietę zatrzymali policjanci z Ochoty. Troje młodych ludzi podejrzanych jest o rozbój na starszym człowieku. Rozbój o tyle nietypowy bo niejako „wyreżyserowany”...gdzie dwóch mężczyzn pobiło i okradło starszego człowieka po tym jak zaczepił ich siostrę. Siostrę - wspólniczkę, która wcześniej sama celowo poderwała starszego pana i zaproponowała mu alkohol, a potem spacer. Dziś wszyscy troje usłyszą zarzuty.

Kilka minut po godzinie 20:00 policjanci pełnili służbę przy Dworcu Zachodnim. Tam zaczepił ich mężczyzna, który powiedział, że kilka dni temu został napadnięty i pobity. Sprawcy tego rozboju mieli siedzieć niedaleko w parku. Policjanci od razu podjęli interwencję i zatrzymali do wyjaśnienia wskazane osoby. 30 - letni Krzysztof K., 29 - letni Maciej Sz. i 22 - letnia Urszula K. zostali przewiezieni do komendy przy ulicy Opaczewskiej.

Poszkodowany podczas rozmowy opowiedział funkcjonariuszom o całym zajściu. Z jego relacji wynikało, że kilka dni temu przysiadła się do jego stolika młoda kobieta. Dziewczyna zaproponowała wypicie alkoholu, a później spacer. Gdy obydwoje wychodzili z baru natknęli się „przypadkowo” na dwóch jej braci. Agresywni mężczyźni twierdzili, że poszkodowany zaczepia ich siostrę i chce jej zrobić krzywdę. Mężczyźni zaatakowali człowieka, pobili go i okradli. Gdy poszkodowany odzyskał przytomność trójki rozbójników już nie było.

Krzysztof K., Maciej Sz. i Urszula K. przyznali się do rozboju. Powiedzieli, że już od dłuższego czasu działają właśnie w ten sposób. Młoda kobieta zyskuje zaufanie ofiary a następnie stara się zaprowadzić ją w ustronne miejsce. Gdy są już na zewnątrz „przypadkowo” spotykają jej zazdrosnych braci. „Rodzeństwo” napada na ofiarę, bije i okrada.

Rozbójnicy noc spędzili w policyjnych celach. Dziś tą sprawą zajmą się dochodzeniowcy. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!