Wczoraj śródmiejscy policjanci zatrzymali 25 letniego Łukasza S. pracownika budowlanego, który jest podejrzany o kradzież młota udarowego z miejsca swojej pracy. Wartość ukradzionego urządzenia wynosi około 7 tys.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wczoraj śródmiejscy policjanci zatrzymali 25 letniego Łukasza S. pracownika budowlanego, który jest podejrzany o kradzież młota udarowego z miejsca swojej pracy. Wartość ukradzionego urządzenia wynosi około 7 tys. zł.

Wczoraj w południe ok. godziny 12.00 do śródmiejskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży elektronarzędzi z jednego z budów na terenie warszawskiego Muranowa. Jeden z podwykonawców złożył zawiadomienie o tym, że w kilka dni wcześniej z budowy skradziono młot udarowy o wartości ok. 7 tys. zł. Osoba odpowiedzialna za ukradzione urządzenie z pracownikami ochrony budowy przeprowadziła wewnętrzne postępowanie w wyniku, którego ustalono, że sprawcą jest jeden z pracowników budowy. Jednocześnie ze złożeniem zawiadomienia wskazana została osoba, która mogła dokonać tej kradzieży. W wyniku dalszych czynności policjanci zatrzymali 25 letniego, Łukasza S. Mężczyznę przewieziono do komendy na ul. Wilczej gdzie ten przyznał się do kradzieży i wskazał miejsce gdzie ukrył ukradzione urządzenie. W wyniku przeszukania domu należącego do krewnej zatrzymanego odzyskano skradziony z budowy młot udarowy. 25 latek usłyszał zarzuty kradzieży, za które grozi mu odpowiedzialność karna do lat 5. Sprawę prowadzi Komenda Rejonowa Policji Warszawa I.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!