Policjanci z Bielan zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło przy ulicy Reymonta. 27-letni Daniel G. zaatakował mężczyznę idącego ulicą, żądając od niego pieniędzy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Bielan zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło przy ulicy Reymonta. 27-letni Daniel G. zaatakował mężczyznę idącego ulicą, żądając od niego pieniędzy. Rozbójnik wpadł dzięki kamerom monitoringu miejskiego, które zarejestrowały całe zdarzenie. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się tuż przed 21:00. Bielańscy policjanci pełniący służbę w rejonie ulicy Broniewskiego otrzymali informację, że w pobliżu skrzyżowania ulic Reymonta i Broniewskiego mężczyzna bije napotkanego przechodnia. Napastnika zauważył pracownik monitoringu i o wszystkim poinformował dyżurnego.

Po otrzymaniu zgłoszenia mundurowi natychmiast udali się we wskazane miejsce. Na miejscu zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. Policjanci ustalili, że 27-letni Daniel G. zażądał od przechodnia pieniędzy, za które chciał kupić alkohol. Gdy okazało się, że pokrzywdzony nie posiadł przy sobie żadnej gotówki, został dotkliwie pobity.

27-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy na ulicy Żeromskiego. Po przebadaniu go alkomatem okazało się, że miał we krwi prawie 3 promile. Noc spędził w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj mężczyzna został przesłuchany i zostaną przedstawione mu zarzuty. Prawdopodobnie najbliższe trzy miesiące Daniel G. spędzi za kratkami. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!