Wczoraj kryminalni z Woli zatrzymali trzech mężczyzn. Dwóch z nich wpadło podczas przygotowywania kilku tysięcy paczek papierosów do transportu. Trzeci z nich został zatrzymany, gdy próbował uciec z miejsca zdarzenia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wczoraj kryminalni z Woli zatrzymali trzech mężczyzn. Dwóch z nich wpadło podczas przygotowywania kilku tysięcy paczek papierosów do transportu. Trzeci z nich został zatrzymany, gdy próbował uciec z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli cały towar oraz gotówkę w kwocie 52 000 zł. Dzisiaj zajmą się nimi wolscy dochodzeniowcy.

Była godzina 13:30, kiedy kryminalni sprawdzali dobrze im znany teren garaży w centrum Woli. Tam jakiś czas temu znaleźli kradzione auto. Dyskretnie wjechali między parterowe budynki i zaparkowali samochód. Po chwili zauważyli lekko niedomknięte drzwi, po ich otwarciu ujrzeli dwóch mężczyzn pakujących małe pudełka w duże kartony. Panowie byli zaskoczeni wizytą funkcjonariuszy. Wewnątrz policjanci odkryli kilka tysięcy paczek papierosów, część z nich była już przepakowana do kartonów i przygotowana do wywiezienia. Na blacie stołu leżała podręczna torebka, a w niej gruby plik banknotów.


Po kilku minutach na teren garaży wjechał fiat punto. Kierowca widząc całe zajście ruszył z impetem, przejeżdżając tuż obok wybiegającego policjanta. Samochód z dużą prędkością objechał budynek i próbował wyjechać na ulicę. Kryminalni nie dali mu szans. Zablokowali drogę ucieczki nieoznakowanym radiowozem. Tak trzeci z mężczyzn wpadł w ręce stróżów prawa. Okazało się, że przyjechał on po odbiór części towaru, o czym świadczyły rozłożone w aucie tylne siedzenia. Policjantom przyznał się, że w ten sposób przygotował się do załadunku. Trzech obywateli Włoch w wieku 16- 36 lat zostało zatrzymanych. Papierosy oraz pieniądze w kwocie 52.000 zł. zabezpieczono.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!