Skradzionym renault laguna wyjechał z ulicy prosto na nadjeżdżający patrol Policji. Kaptur na głowie i brawurowa jazda kierowcy wzbudziła podejrzenie funkcjonariuszy wolskiej komendy. Na sygnały mundurowych, aby kierowca się zatrzymał, nie reagował, jednocześnie jechał coraz szybciej. Po krótkim pościgu renault zatrzymało się, a mężczyzna zaczął uciekać pieszo, wtedy to został zatrzymany przez załogę policyjną.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po sprawdzeniu dokładnie samochodu policjanci ujawnili, że zamek w drzwiach jest wyłamany, a mężczyzna posiada przy sobie narzędzia, krótkofalówkę i element klamki pochodzący z tego pojazdu.

Zatrzymanym okazał się 37-letni Jurand K. Został przewieziony na ul. Żytnią. Dalsze czynności w tej sprawie wykonywali funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Ustalili, ze samochód został skradziony chwilę wcześniej z ulicy Batalionu Parasol.

Jurand K. usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodu . Za ten czyn grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj o dalszym jego losie zadecyduje sąd.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!