Zaledwie 48 godzin potrzebowali mokotowscy policjanci, aby zatrzymać sprawcę rozboju do którego doszło przy ulicy Wygody. Mężczyzna został zaatakowany w swoim mieszkaniu. Sebastian L.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zaledwie 48 godzin potrzebowali mokotowscy policjanci, aby zatrzymać sprawcę rozboju do którego doszło przy ulicy Wygody. Mężczyzna został zaatakowany w swoim mieszkaniu. Sebastian L. najpierw uderzył ofiarę, a następnie ukradł przedmioty o wartości ponad 400 złotych. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Wygody. Do jednego z mieszkań w którym odbywała się libacja alkoholowa wszedł młody mężczyzna. Sebastian L. (22 lata). Z relacji poszkodowanego wynika, że 22- latek najpierw zaatakował właściciela mieszkania, a następnie ukradł mu banknot pięćdziesięcio złotowy oraz torbę z artykułami przeznaczonymi do sprzedaży na bazarze. Był to między innymi drobny sprzęt agd i rtv o łącznej wartości 418 złotych. Po kilku godzinach od zajścia poszkodowany zaczął uskarżać się na problemy z oddychaniem. Sąsiedzi wezwali karetkę, która przewiozła mężczyznę do szpitala.

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania rozbójnika. 22- latek wpadł już po 48 godzinach. Sebastian L. został zatrzymany w swoim mieszkaniu. W trakcie przeszukania wywiadowcy odnaleźli skradzione przedmioty.

Wkrótce mężczyzna odpowie za swój czyn przed sądem. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!