Policjanci z Targówka zatrzymali mężczyznę, który ukradł portfel pasażerowi autobusu miejskiego. Zanim pokrzywdzony zgłosił zawiadomienie o przestępstwie sprawca wpadł w ręce policjantów. Portfel został odzyskany.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Targówka zatrzymali mężczyznę, który ukradł portfel pasażerowi autobusu miejskiego. Zanim pokrzywdzony zgłosił zawiadomienie o przestępstwie sprawca wpadł w ręce policjantów. Portfel został odzyskany. Zatrzymanemu policjanci już przestawili zarzut kradzieży. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Targówka zostali zawiadomieni przez pracowników jednej ze stacji benzynowych przy ul. Św. Wincentego, że jeden z klientów próbuje zapłacić zastrzeżoną kartą bankomatową. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Jak się okazało karta została zastrzeżona kilka godzin wcześniej jako skradziona. Mężczyzna, który próbował się nią posłużyć został zatrzymany. Marek F. (52 l.) przyznał, że widział, jak portfel wypadł jednemu z pasażerów autobusu w zajezdni Stalowa. Wziął sobie portfel z zawartością dokumentów, pieniędzy i kart bankomatowych. Policjanci szybko ustalili właściciela portfela. Mężczyzna dziś rano złożył zawiadomienie o kradzieży i odzyskał swoją własność. Markowi F. mundurowi przedstawili zarzuty kradzieży.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!