Dozór policyjny zastosował sąd w Wołominie wobec 19-letniego Roberta B. W swoim mieszkaniu zatrzymany przez funkcjonariuszy z Zielonki mężczyzna prowadził uprawę konopi indyjskich, wytwarzał z wyhodowanych roślin ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dozór policyjny zastosował sąd w Wołominie wobec 19-letniego Roberta B. W swoim mieszkaniu zatrzymany przez funkcjonariuszy z Zielonki mężczyzna prowadził uprawę konopi indyjskich, wytwarzał z wyhodowanych roślin środki odurzające oraz zaopatrywał w nie inne osoby.

Informacje przekazywane Policji są coraz częściej bardzo cennym źródłem. Jedna z takich informacji trafiła do funkcjonariuszy z Zielonki, a dotyczyła produkcji i posiadania narkotyków. Policjanci postanowili dobrze przygotować się akcji przeciwko narkotykowemu dilerowi. Podjęli obserwacje posesji, gdzie miała trwać produkcja narkotyków. Gdy mieli pewność, że w domu znajduje się podejrzewany mężczyzna, postanowili rozpocząć działania.

I tym razem policjanci trafili w przysłowiową „dziesiątkę”. W pomieszczeniach mieszkalnych zajmowanych przez 19-letniego Roberta B. najpierw znaleźli reklamówkę z marihuaną o łącznej wadze około 370 gram i wartości czarnorynkowej około 11 tys. złotych, torebkę z zawartością haszyszu o łącznej wadze 0,49 grama; suszone grzyby halucynogenne o wadze około 4,3 grama, 4 sztuki tabletek ekstazy oraz wagę elektroniczną. Ponadto na parapecie okiennym w plastykowych pojemnikach sadzonki i rośliny konopi indyjskich, oraz w jednym z pokoi dwie szafy przystosowane do hodowli roślin, w których znajdowały się lampy sodowe i specjalne nagrzewnice oraz nasiona do sadzenia środków odurzających. Mężczyzna posiadał również przyrządy służące do wytwarzania narkotyków.

Robert B. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz policjanci ustalają, gdzie narkotykowy ogrodnik zaopatrywał się w nasiona i sadzonki, oraz komu sprzedawał gotowe wyroby z własnej uprawy. Sąd już zadecydował o poddaniu 19-latka pod dozór policyjny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!