Odtwarzacz MP4 zrabowany jednemu z przechodniów w parku przy ulicy Idzikowskiego, odzyskali policjanci z Mokotowa i Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Odtwarzacz MP4 zrabowany jednemu z przechodniów w parku przy ulicy Idzikowskiego, odzyskali policjanci z Mokotowa i Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych. Czterech młodych napastników trafiło w ręce mundurowych kilkanaście minut po zdarzeniu. Teraz sąd zdecyduje o losie sprawców rozboju.

W nocy z piątku na sobotę, około godziny 22.30 do policjantów z Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych KSP pełniących służbę w pobliżu ulicy Idzikowskiego zgłosił się mężczyzna, który poinformował mundurowych, że przed chwilą w pobliskim parku został zaczepiony przez czterech młodych mężczyzn. Napastnicy zagrodzili mu drogę i zaczęli szarpać za ubranie. Po chwili jeden z nich wyjął z kieszeni napadniętego odtwarzacz MP4 i cała czwórka oddaliła się z miejsca zdarzenia. Poszkodowany dokładnie opisał sprawców i wskazał kierunek, w którym się udali.

Informacja o zdarzeniu została przekazana do patroli z mokotowskiej komendy. Już po chwili jeden z nich przybył na miejsce. Policjanci udali się do parku, gdzie doszło do rozboju. Mundurowi szybko "namierzyli" napastników. Marcin W. (19 lat), Dariusz D. (17 lat), Łukasz I. (18 lat) i Piotr S. (19 lat) zostali zatrzymani. W trakcie kontroli policjanci znaleźli przy Marcinie W. skradziony odtwarzacz.

Wszyscy napastnicy trafili do komendy przy ulicy Malczewskiego. Po zakończeniu niezbędnych czynności Dariusz D. został przewieziony do policyjnej izby dziecka. Jego kumple resztę nocy spędzili w izbie zatrzymań. Dalsze decyzje w sprawie młodych ludzi podejmie sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!