Stołeczni policjanci wczoraj wieczorem zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy nieśli ze sobą dwie małe beczki piwa. Nie potrafili logicznie wytłumaczyć skąd wzięli trunek.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stołeczni policjanci wczoraj wieczorem zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy nieśli ze sobą dwie małe beczki piwa. Nie potrafili logicznie wytłumaczyć skąd wzięli trunek. Policjanci bardzo szybko ustalili, że beczka została skradziona w pobliskiej restauracji. Amatorom darmowego trunku grozi do 5 lat więzienia.

Stołeczni policjanci pełniący służbę na terenie warszawskiego śródmieścia, wczoraj ok. godz. 20.55 przy ul. Mysiej zauważyli dwóch mężczyzn, niosących dwie beczki z piwem. Policjanci postanowili wyjaśnić, jakie jest pochodzenie beczki. Legitymowani "amatorzy piwa" nie potrafili wyjaśnić skąd je mają przy czym jedna z beczek była już pusta a zatrzymani właśnie mieli zamiar dobrać się do drugiej. Policjanci o zdarzeniu poinformowali Dyżurnego jednostki, a sami postanowili się rozejrzeć po okolicy. Po kilku minutach ustalili, że dwie beczki z piwem zostałay skradziona kilkanaście minut wcześniej z zaplecza jednej z restauracji przy ul. Nowy Świat. Policjanci natychmiast zabezpieczyli beczki, a złodziei przewieźli do śródmiejskiej komendy. Zatrzymani to 34 letni Maciej S, i 40 letni Damian C. Obaj noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj gdy dojdą do siebie zostaną im przedstawiony zarzut kradzieży, za który grozi odpowiedzialność karna do lat 5. Sprawę prowadzi Komenda Rejonowa Policji Warszawa I.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!