Na gorącym uczynku zatrzymali wywiadowcy KSP złodzieja kieszonkowego, który na bazarze Wolumen okradł 72-letnią kobietę robiącą zakupy. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy kobieta odzyskała skradziony portfel z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na gorącym uczynku zatrzymali wywiadowcy KSP złodzieja kieszonkowego, który na bazarze Wolumen okradł 72-letnią kobietę robiącą zakupy. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy kobieta odzyskała skradziony portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Stołeczni policjanci stale obserwują miejsca szczególnie zagrożone kradzieżami kieszonkowymi. Efekty ich pracy obserwujemy codziennie.

Tak też było i tym razem. Tuż po 9.00 rano policjanci z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego zatrzymali na gorącym uczynku 53-letniego Krzysztofa K. Mężczyzna wpadł po tym, jak starszej pani robiącej zakupy na bazarze z kieszeni wózka, wyciągnął portfel. Na szczęście całe zdarzenie obserwowali policyjni wywiadowcy. Gdy dobrze znany im złodziej kieszonkowy próbował uciec ze skradzionym łupem, wpadł wprost w ręce funkcjonariuszy. Natychmiast został przewieziony do komendy rejonowej przy ul. Źeromskiego. Teraz odpowie za kradzież.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!