Mężczyzna, który trafił do szpitala po tym, jak ktoś wyrzucił go z samochodu, okazał się poszukiwanym listem gończym przez sąd w Elblągu. Policjanci z Pragi Północ szybko ustalili, że podawał fałszywe dane osobowe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mężczyzna, który trafił do szpitala po tym, jak ktoś wyrzucił go z samochodu, okazał się poszukiwanym listem gończym przez sąd w Elblągu. Policjanci z Pragi Północ szybko ustalili, że podawał fałszywe dane osobowe. Teraz zostanie przewieziony do szpitala więziennego. Powinien spędzić rok i dwa miesiące w zakładzie karnym za popełnione wcześniej przestępstwa.

To była historia jak z filmu. Policjanci otrzymali zgłoszenie ze szpitala, że trafił tam mężczyzna z uszkodzonymi kręgami szyjnymi. Pokrzywdzony twierdził, że ktoś wyrzucił go z samochodu na Moście Gdańskim. Policjanci pojechali na miejsce i zaczęli wypytywać rannego, co się stało.

Mężczyzna plątał się w wyjaśnieniach. Powiedział, że jeździł taksówką i ktoś wypchnął go z auta na Moście Gdańskim. Utrzymywał, że spadł z wysokości około 30 metrów. Jednak obrażenia nie wskazywały na upadek z takiej wysokości. Mundurowi spisali dane, jakie podawał ranny. Mówił, że nazywa się Damian K. (51 l.).

Policjanci zaczęli sprawdzać w policyjnych bazach danych tożsamość ofiary. Jak się okazało, mężczyzna o takim nazwisku w ogóle nie istnieje. Policjanci nadal jednak szukali próbując rozwiązać zagadkę. Jak się okazało Damian T. w rzeczywistości nazywa się Damian K. i pochodzi z Elbląga. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności 1 roku i dwóch miesięcy za popełnione wcześniej kradzieże. Teraz policjanci pilnują mężczyzny w szpitalu. Zostanie on przewieziony do szpitala więziennego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!