Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KSP i KP w Raszynie zatrzymali 29-letniego Jarosława G. Mężczyzna od 11 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za kradzieże i włamania.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KSP i KP w Raszynie zatrzymali 29-letniego Jarosława G. Mężczyzna od 11 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za kradzieże i włamania. Wpadł na jednym z ogródków działkowych we wsi Rososzka. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.


Tylko pozornie bezpieczną, jak się okazało, kryjówkę na ogródkach działkowych zamieni teraz 29-latek na ciasną więzienną celę. Jarosław G. od 11-lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za kradzieże i włamania był poszukiwany listami gończymi przez Prokuratury w Warszawie, Częstochowie i Pruszkowie.

Policjanci namierzyli go na jednym z ogródków działkowych we wsi Rososzka. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, 29-latka nie było. Pozostało, więc uzbroić się w cierpliwość, otoczyć cały teren i czekać.

W pewnym momencie policjanci zauważyli niebieskiego Forda Fiestę wjeżdżającego na działkę, a w nim młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi poszukiwanego. Wtedy funkcjonariusze ruszyli do akcji. Na widok policjantów Jarosław G. zaczął uciekać na sąsiednie działki.

Po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów został zatrzymany i w chwilę później kompletnie zaskoczony przebiegiem wydarzeń 29-latek siedział już w policyjnym radiowozie. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!