Policjanci z zespołu poszukiwań celowych wydziału kryminalnego KSP zatrzymali wczoraj w wagoniku metra 38-letniego Romana Z. Mężczyzna był poszukiwany 3 listami gończymi, nakazem osadzenia w zakładzie karnym oraz ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z zespołu poszukiwań celowych wydziału kryminalnego KSP zatrzymali wczoraj w wagoniku metra 38-letniego Romana Z. Mężczyzna był poszukiwany 3 listami gończymi, nakazem osadzenia w zakładzie karnym oraz aż 9 nakazami ustalenia miejsca pobytu przez sądy i prokuratury na terenie całego kraju.

Roman Z. przez 7 lat skutecznie ukrywał się przed organami ścigania. Postanowił nawet zmienić swoje nazwisko, aby utrudnić policjantom pracę. Zatrzymany mężczyzna dopuścił się wielu wyłudzeń, oszustw, przywłaszczeń oraz fałszerstw na terenie całego kraju. Poszkodowane przez niego zostały zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Niespełna 2 tygodnie temu policjanci wydziału kryminalnego KSP otrzymali informację, że poszukiwany mężczyzna najprawdopodobniej przebywa na terenie Warszawy, gdzie dorywczo zajmuje się pracami budowlanymi.

Funkcjonariusze z grupy zajmującej się poszukiwaniami osób niezwłocznie przystąpili do pracy. Dokładnie obserwowali środowisko oraz miejsca, w których mógł przebywać poszukiwany mężczyzna. Ich działania przyniosły zamierzony skutek.

Wczoraj jeden z funkcjonariuszy zauważył poszukiwanego mężczyznę, gdy ten schodził na stację metra. Policjant postanowił dyskretnie obserwować mężczyznę powiadamiając przy tym innych funkcjonariuszy. Już po kilku chwilach poszukiwany mężczyzna został zatrzymany. Roman Z. nie krył swojego zaskoczenia, gdy w wagoniku metra naprzeciw niego stanęli funkcjonariusze.

Jeszcze wczoraj mężczyzna trafił do aresztu śledczego. Teraz odpowie za zarzucane mu wcześniej czyny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!