Dwóch młodych mężczyzn zatrzymali policjanci z patrolówki chwilę po tym, jak z trawnika przy ulicy Magiera uszkodzili ogrodzenie i wyrwali z niego metalowe słupki. Obaj byli pod wpływem alkoholu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dwóch młodych mężczyzn zatrzymali policjanci z patrolówki chwilę po tym, jak z trawnika przy ulicy Magiera uszkodzili ogrodzenie i wyrwali z niego metalowe słupki. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Właściciel uszkodzonego mienia wycenił straty na kwotę 2 300 złotych. Cezary D. i Paweł B. odpowiedzą teraz za uszkodzenie mienia. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tuż po 1:00, policjanci z Bielan dostali polecenie, aby udali się na ulicę Broniewskiego. Według świadka ulicą szło dwóch pijanych, młodych mężczyzn, którzy dewastowali wszystko, co stało im na drodze. Chwilę po otrzymaniu takiego zgłoszenia policjanci pojechali we wskazane miejsce, gdzie jednak nikogo nie zastali. Mundurowi udali się więc w penetrację pobliskiego terenu. Na wysokości numeru 58 funkcjonariusze zauważyli dwóch młodych mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisom podanym przez świadka. Obaj panowie w rękach trzymali 1,5 metrowe metalowe słupki.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Obaj byli pod wpływem alkoholu. 20-letni Cezary D. miał we krwi ponad 1 promil, zaś jego kolega, 22-letni Paweł B. prawie 2 promile. Na miejscu młodzi ludzie przyznali się, że uszkodzili ogrodzenie przy ulicy Magiera i wyrwali z niego metalowe słupki, które oddzielały trawnik od jezdni. Właściciel uszkodzonych słupków wycenił straty na kwotę 2 300 złotych.

Cezary B. i Paweł B. odpowiedzą teraz za uszkodzenie mienia. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!